Deski magnetyczne

( počet produktů: 3 )

Jeśli chcesz w swojej kuchni wyeksponować noże i mieć je zawsze w zasięgu ręki, stojak magnetyczny na noże będzie dobrym rozwiązaniem. Magnetyczny blok na noże pomoże Ci w przejrzystej organizacji narzędzi, a dodatkowo będziesz mógł je dobrze zaprezentować na kuchennym blacie. Deska magnetyczna na noże posiada prosty, a jednocześnie bardzo funkcjonalny magnes umieszczony w jej wnętrzu. Wykonana jest z drewna akacjowego o niezwykłych walorach estetycznych, dzięki czemu blok magnetyczny na noże jest nie tylko praktyczny, ale też piękny.

Jeśli chcesz usprawnić sobie pracę w kuchni i zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria, sprawdź, co proponuje nasz sklep z nożami. Przekonaj się, że artykuły kuchenne Shiori to idealne produkty, które ułatwią i uprzyjemnią Ci przygotowywanie potraw.

Stojak magnetyczny na noże - praktyczny i funkcjonalny

Deska magnetyczna na noże Shiori jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w profesjonalnej gastronomii, jak i domowej kuchni. Czym charakteryzuje się blok magnetyczny na noże?

  • Magnetyczny blok na noże spełnia rolę stojaka i pozwala na szybki dostęp do noży;
  • noże przyczepiają się do stojaka dzięki silnemu magnesowi umieszczonemu wewnątrz deski; na jednej desce możesz umieścić kilka noży, co zdecydowanie ułatwi Ci ich przechowywanie;
  • blok magnetyczny na noże jest alternatywą dla kuchennych szuflad, a przechowywane na nim noże na długo zachowają swój idealny stan, ponieważ nie będą obijać się o siebie;
  • jeśli posiadasz w kuchni magnetyczny stojak na noże, potrzebne narzędzia masz zawsze na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu przygotowywanie posiłków stanie się dużo szybsze;
  • drewniana deska magnetyczna na noże dzięki wyrazistości słojów jest bardzo efektowna, a w komplecie z nożami stanowi elegancki i dekoracyjny dodatek do każdej kuchni.

Magnetyczny blok na noże - zadbaj o wystrój swojej kuchni

Jeśli lubisz w swojej kuchni naturalne dodatki, drewniany blok na noże będzie idealnym elementem, który wzbogaci wystrój jej wnętrza. Stojak na noże magnetyczny to nie tylko ciepły wygląd i dekoracja, ale także ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także higieniczne rozwiązanie.

Drewniany stojak magnetyczny na noże będzie niezwykle trwały, jeśli odpowiednio o niego zadbasz. Pamiętaj zatem, by regularnie zabezpieczać deskę magnetyczną olejem i myć ją wyłącznie ręcznie, gdyż w zmywarce może ulec uszkodzeniu. Przy odpowiedniej pielęgnacji blok magnetyczny na noże posłuży Ci przez wiele lat.

Jeśli oprócz stojaka potrzebujesz profesjonalnych noży kuchennych, szeroki ich wybór znajdziesz także w Shiori. Oferujemy noże szefa kuchni oraz całe zestawy noży kuchennych - wszystko po to, by czas spędzony na przygotowywaniu potraw był dla Ciebie zawsze efektywny i przyjemny!

IdoSell Trusted Reviews
4.83 / 5.00 103 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-15
Szybko i fachowo ok
2024-07-12
Fachowo i szybko

pixel